Yasal Uyarı

Kullanım Koşulları

saraporselen.com web sitesine erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi çerez kullanımını ve Google Analytics tarafından istatistiksel olan veya olmayan bilgi toplanmasını ve paylaşılmasını kabul etmiş sayılmaktadır.

Değişiklikler

saraporselen.com web sitesine erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi site içeriğinde ve Kullanım Koşulları’nda yapılan her değişikliği, önceden haber verilme şartı aranmadan kabul etmiş sayılmaktadır.

Sorumluluk

Bu web sitesi ve bağlantılarındaki içerik sadece bilgi verme ve tanıtım amaçlı olup, hazırlandığı zamanda saraporselen.com’un bilgi çerçevesinde iyi niyetle sunulmuştur. Burada sunulmuş içeriğe veya bu içeriğin tipografik olarak ya da başka şekilde yanlış, hatalı, geçersiz, zaman aşımına uğramış olmasına dayanmasından doğabilecek herhangi bir direkt ya da dolaylı kayıp veya zarardan saraporselen.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Telif Hakları

Bu web sitesi ve bağlantılarının tüm telif hakları saraporselen.com’a ait olup içeriği, tüm yazı, resim, çizim, fotoğraf, sanatsal çalışma veya yazılım da dahil olmak üzere, herhangi bir yol ile çoğaltılamaz, basılamaz, kopyalanamaz, iletilemez, paylaşılamaz, kaynak koda dönüştürülemez, parçalarına ayrılamaz, kiralanamaz, satılamaz veya bir başka web sitesinin hazırlanmasında ve kurulumunda veya herhangi bir başka alanda tamamı ile ya da kısmi olarak aynen veya türevlendirilmiş olarak kullanılamaz.

saraporselen.com web sitesinin site yapım çatısı veya kullanımı ve kullanıcıları hakkında bilgi ve veri toplama adına herhangi bir ağ takip ve gözetim yazılımı kullanılamaz. saraporselen.com’un önceden yazılı izni olmaksızın web sitesinin içeriğinin denetimi veya kopyalanması için herhangi bir otomatik ya da manuel araç ya da işlem kullanılamaz.

Alıntılar (söz ya da yazı), ikonlar, telif haksız ve kamuya açık paylaşımda olan bazı resim, fotoğraf ve yazılar hariç saraporselen.com web sitesinde ve bağlantılarında görülen tüm görseller, yazılar ve diğer tüm içeriğin tüm hakları saklıdır.

TOP